Peamaja

Privaatne ujumise võimalusega rendimaja Harjumaal, kus saad korraldada konverentse, firmaüritusi, pulmi, sünnipäevasid, aastavahetuse pidu ja kõike sinna vahele jäävat. Vajadusel saad ruumi ümber korraldada seltskonnamängudeks või tantsusaaliks.

Peomajas on olemas pikad lauad ja toolid, mis mahutavad kuni 50 inimest ning samuti on olemas projektor koos ekraaniga. Kogu majas on tasuta wifi ühendus.

Puhkemaja kõrval on tiik ujumise võimalusega. Loovälja turismitalus asub mõnus puuküttega saunamaja, mille saad eraldi juurde rentida. 

Peomajas on hästi varustatud köök, kus leiad kõik vajaliku kokkamiseks. Kasutuseks on olemas külmik, pliit imuriga, mikrolaineahi ja nõudepesumasin. Samuti on kasutuseks kohvimasin, röster ja veekeetja. Olemas on nõud ja muud söögiriistad. Grilligurmaanidele on kasutada grill ja kõik vajalikud tarvikud. Kuigi köögis on olemas kõik mugavad võimalused toitu valmistada, võib Sul mõnikord olla soov kasutada cateringi teenust.Sellisel juhul oleme meelsasti valmis jagama Sulle soovitusi, et muuta pidu meeldejäävaks.

Loovälja turismitalu peamaja teisel korrusel on 7 privaatset ja hubast magamistuba, mis majutab 14 inimest ööbima. Igas magamistoas on kaks üheinimese voodit. Teisel korrusel on mugav dušši- ja tualettruum. Saunamaja teisel korrusel majutame lisaks ööbima 6 inimest.

Puhkemaja kõrval asub parkla, mis mahutab mugavalt ära kõik külaliste autod.